URMĂREȘTE-NE PE: facebook twitter google+ youtube

Cum abordati voi jocurile de cash?

Discutați despre cele mai bune strategii personale pentru poker.

Moderatori: Pokerchip, KlipDone

Cum abordati voi jocurile de cash?

Mesajde AlPacinoAAAA777 » 18 Iun 2015, 13:04

eu unul trebuie sa citesc parerile voastre pentru ca sunt tare curios sa vad cum incercati sa mariti bankrollul in aceste jocuri cash normale sau zoom rush ori snap depinde de camera siteului fiecare cu alt nume pentru jocurile astea rapide.
AlPacinoAAAA777

Re: Cum abordati voi jocurile de cash?

Mesajde Ocupat » 18 Iun 2015, 14:00

Eu unul joc la carte nu ma risc.....am observat ca nu prea poti sa dai bluff..multi iti vor da call cu cele mai proaste maine....uitate mereu la marimea potului...cand au carti puternice vor dau un raise mare....nu intotdeauna vei castiga cu carti de genul AK...QQ KK chiar si AA......Astea sunt sfaturile mele pentru mize mici.
Ocupat

Mesajde AlPacinoAAAA777 » 18 Iun 2015, 14:08

sti ce ma deranjeaza mai mult? cand ceri ceva mai consistent dupa river cu nimic si platesc cu un 77 in mana dar pe masa exista A K si T. pe ce platesc ei nu pot sa inteleg iti vad cartile cumva ca prea este culmea
AlPacinoAAAA777

Mesajde baby12 » 29 Iun 2015, 16:12

eu ma dau dupa cum se joaca la masa .... daca se blufeaza mult asa fac si eu ,daca se joaca cum scrie la manual atunci ma conformez si eu ... insa de regula nu trebuie sa stai mai mult timp la o masa ca deja devi victima indiferent de strategia aplicata :D
baby12