URMĂREȘTE-NE PE: facebook twitter google+ youtube

Turneele Spin and Go de la Pokerstars

Descoperiți la ce turnee live puteți participa în cazinourile din țară, și aflați experiențele altor utilizatori care au participat.

Moderatori: Pokerchip, KlipDone

Turneele Spin and Go de la Pokerstars

Mesajde Pokerchip » 10 Noi 2014, 11:50

Ce parare aveti despre intorducerea turneelor Spin and Go?
Pentru cei care inca nu s-au familiarizat cu noul format, aici e explicat in ce consta: http://onlinepoker.ro/pokerstars-lansea ... ata-lumea/

Multi jucatori profesionisti si-au exprimat nemultumirea fata de noul format, initiand chiar o petite pentru al elimina. Argumentul principal e ca numarul jucatorilor de la mesele STG si cash se va micsora, fapt ce a fost deja demontrat printr-o scadere de 9 proente.

Totusi cred ca pe termen lung Pokerstars vor avea succes cu spin and go pentru ca va atrage mai multi jucatori noi (fish).
Pokerchip

Re: Turneele Spin and Go de la Pokerstars

Mesajde admin » 22 Noi 2014, 13:38

Da sunt de acord ca pe termen lung aceasta strategie va da roade, pentru cei de la pokerstars dar poate si pentru noi, din pacate Pokerstars a devenit din ce in ce mai greu de suportat (parerea mea personala).
Eu de ceva vreme am renuntat sa mai joc acolo, m-am saturat de roboti.
admin
Administratorul site-ului

Mesajde misscristine » 27 Feb 2015, 22:04

Spin & Go sunt mancatoare de bani. oricat ai juca iti da numai pot minim. Sunt foarte curioasa cine castiga acele poturi mari,, cred ca sunt facaturi.
misscristine

Mesajde AlPacinoAAAA777 » 17 Iun 2015, 21:56

de ce sa joc spin & go ca acolo nu poti avea profit pentru ca nu nimeresti tu premii mari acolo vb lui miss cristine este facatura
AlPacinoAAAA777